Про нас

7-ий ПОВЕРХ  це не просто місце для відпочинку на даху, а місце зі своїм стилем і своєю філософією! Це місце призначене для людей, які люблять зупинити час, відпочити, подумати, позайматися спортом, медитацією, йогою, це місце де повний чілаут. І все це під відкритим небом! І все це на даху! 

Що може бути краще релаксу на даху? 
Краще може бути тільки релакс на даху з чудовим краєвидом та приємною атмосферою!

Наша локація розташована в самому серці найяскравішого житлового комплексу - Комфорт Таун! Всі фото і відео нашого даху ви можете знайти на нашому сайті, ознайомитися з видами відпочинку, режимом роботи і нашою максимально лояльною ціновою політикою. Вибрати, як би ти хотів відпочити саме сьогодні і зателефонувати нам, щоб ми все підготували до твого приходу і відпочинок був в задоволення.

Наш основний меседж: "Насолоджуйся своїм часом!". З 6.00 і до 23.00 ви можете приїхати, прийти або прибігти до нас з будь-яким приводом, так як для справжнього відпочинку не потрібен привід)

Ми створюємо атмосферу, в якій хотілося б проводити час нам самим!  Місце, де потрібно просто розслабитися і відпочити на свіжому повітрі під легкі мотиви латинської музики! 

Зустріти світанок після ранньої пробіжки, позасмагати і відпочити в своїй вихідний день або насолодитися заходом сонця та зупинити час після важкого дня!

Насолоджуйся своїм часом! І ми тобі в цьому допоможемо!

Велкам до нас на 7-ий ПОВЕРХ!